Císař Prague Challenge

A máme tu třetí a zároveň poslední závod ze série Císař Challenge. Přírodní víceboj pro dvoučlenné týmy, který se bude poprvé konat na Praze 7 v městské části Troja – Císař Prague Challenge.

Na co se závodníci mohou těšit?

Se svým kolegou, parťákem anebo drahou polovičkou si můžete vyzkoušet závod v přírodním víceboji na trati probíhající městským a příměstským terénem. Součástí závodu bude celkem šest sportovních disciplín.

Po závodě na vás čeká občerstvení, vyhlášení vítězů a závěrečná afterparty s DJ, která jistě potrvá do rána a naladí tu správnou pozávodní atmosféru :-).

Kdy a kde?

Závod se uskuteční v sobotu dne 1. 10. 2016 v městské části Praha 7. Přírodní víceboj odstartuje běžeckou pasáží od Loděnice Troja.

Program závodu

V sobotu od osmé hodině ranní bude probíhat prezentace závodníku. V deset hodin proběhne uvítání, zahájení závodu a následný výklad trati. O půl jedenácté závod odstartuje a ve večerních hodinách se pak můžete těšit na slavnostní vyhlášení vítězů a závěrečnou afterparty.

Registrace tlačítko   Objednat triko tlačítko

Disciplíny přírodního víceboje

Přírodní víceboj Císař Prague Challenge se skládá z celkem šesti sportovních disciplín. Pojede se na kole, kánoi, a samozřejmě nebude chybět běh.

  • 5 km běh
  • 6 km na kánoi
  • 33 km na kole

Těšit se můžete na vložené disciplíny, ke kterým se bude dopravovat na kole v rámci MTBO.

  • lanové překážky
  • discgolf
  • slaňování

Soutěžní kategorie

Jako obvykle se bude závodit ve dvoučlenných týmech, v celkem čtyřech kategoriích. První kategorii tvoří dvojice žen, druhou kategorii dvojice mužů. Třetí kategorie je tým smíšený a poslední kategorii UNI 85 tvoří dvojice závodníků se součtem věků nad 85 let.

Bližší informace k závodu naleznete na oficiálních stránkách závodu Císař Challenge.

Ať už jste aktivní závodník nebo třeba jen nadšený rekreační sportovec, přijďte si zazávodit. Rozšířit své zážitky, pobavit se a poznat nové přátele. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *