Vánoční závody s Ježíškem


Blíží se 3. adventní neděle, šéf je bez sebe, že se nestihnou veškeré uzávěrky, které plynou z blížícího se konce kalendářního roku, obchody přeplněné chaoticky pobíhajícími lidmi, kterým zbývá stále méně času naplnit prostor pod vánočním stromečkem, ale to nás nemůže zastavit před šancí si zalézt či vidět nejlepší lezce ČR. Připomeňme si vánoční závody, které nám letošní sezóna přináší.

Před 3. adventní nedělí, 12. prosince 2015, nás čekají dokonce dvoje lezecké závody. Jedny v Ostravě v lezeckém centru Tendon Hlubina a druhé v BB v Praze.

Datum Lezecký závod Kde
sobota 12. prosince 2015 Vánoční závod Tendon Hlubina Ostrava
sobota 12. prosince 2015 Boulder Contest, Boulder Bar Praha
sobota 12. prosince 2015 Vánoční lezení III., DDM Sokolov Sokolov
pondělí 14. prosince 2015 UJEP přebor Ústí nad Labem
pondělí 19. prosince 2015 Vánoční závody v lezení, KV stěna Karlovy Vary

Lezecké závody Tendon Hlubina

Za 110,- Kč startovného na vás čekají hned 4 lezecké kategorie: dívky, chlapci, hobby (do 7a) a profi (7a a více). Nebude tedy nouze o akci i o zábavu, což tento Vánoční závod slibuje.

Registrace budou připraveny od 7:00 do 13:30, kdy zároveň lezci budou mít čas na rozlezení se a na potrénování. Samotné závody začínají ve 14:00 a pokud vše půjde podle plánu, v 17:00 nás čeká finále dívek a v 18:00 finále chlapců. Finálové cesty již však závodníci lezou on sight.

Boulder Contest v Boulder Baru

12. prosince tu začíná zcela nový model boulderových závodů. Při této příležitosti se bude otevírat nová boulderová hala. Je třeba se připravit na to, že se jedná o nultý ročník tohoto lezeckého modelu a věci se mohou řešit ad hoc dle počtu přihlášených a dalších proměnných. Organizátoři však chtějí provést lezce celým dnem hlavně k jejich spokojenosti a k příjemnému polezení.

Lézt se začíná v 8:30 a lezci budou rozděleny až na 4 kvalifikační skupiny a to dle počtu přihlášených. Finálová kola budou následovat v 18:00 a v 19:15. Pokud se chcete zúčastnit nultého ročníku Boulder Contestu, vyplňte online přihlášku.

Akademický přebor UJEPu ve sportovním lezení

Po víkendu se můžete těšit již na tradiční závod v Ústí nad Labem pod záštitou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Registrace začínají v 15:30 a ve sportovní hale UJEP a samotné závody pak v 16:00. Soutěží se v lezení na rychlost a na obtížnost, v kategoriích: akademici, akademičky, muži, ženy a děti.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *