Císař Spring Challenge 2016


Nenechte si ujít letošní, celkově již sedmý ročník závodu v přírodním víceboji, Císař Spring Challenge. První závod ze série Císař Challenge, kde ke startu nastoupí dvoučlenné týmy. Závodit se bude ve čtyřech kategoriích: muži, ženy, mix a UNI85. Zúčastnit se můžou vrcholoví i rekreační sportovci.

Nepromarněte šanci a porovnejte síly s medailistkou ze Soči, Veronikou Vítkovou, která se také postaví na start.

Registrace tlačítko   Objednat triko tlačítko

Kdy a kde?

Císař Spring Challenge proběhne v sobotu 9. dubna. Prezentace přihlášených závodních týmů se uskuteční již v pátek večer, v čase od 18 do 22 hodin. O půl jedenácté večerní pak proběhne povinné shromáždění závodníků pro výklad trati.

Přírodní víceboj je situován v Ostrově u Tisé, v malebné krajině Labských pískovců. Celá akce proběhne v Autokempu pod Císařem.

Program

Závod započne v sobotu v 8 hodin ráno. Týmy budou startovat intervalově. Ve 20 hodin se pak můžete těšit na vyhlášení vítězných týmů a závěrečnou Afterparty s živou hudbou a DJ. Zahrají kapely Pohár a Uraggan Andrew & Reggae Orthodox. Samozřejmě nebude chybět chutné občerstvení.

Císař Spring Challenge v Anglickém parčíku

Disciplíny přírodního víceboje

Hlavní částí závodu tvoří dva orientační okruhy – běžecký, dlouhý 6 km, a cyklistický, o délce 30 km. OB a MTBO jsou doplněny o další disciplíny:

  • pískovcové lezení
  • bouldering
  • kanoe
  • lanové překážky
  • letní biatlon

A jak se na Císař Spring Challenge dostanete? 

Více informací na oficiálních stránkách závodu.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *