MČR 2015 v lezení na obtížnost

Již tento víkend poměří své síly ti nejlepší dospělí lezci naší republiky. Ve dnech 3. a 4. října se ve městě Písku uskuteční Mistrovství České republiky 2015 v lezení na obtížnost.

Soutěžit budou mezi sebou dospělí lezci, pro které jsou připraveny obtížné lezecké cesty, na stěnách vysokých 15 m. Závodit se bude ve dvou kategoriích, v kategorii muži a v kategorii ženy. Na lezce čekají kvalifikační, semifinálová a finálová kola. Závodníci polezou bez možnosti předešlého nácviku cest, se snahou vylézt vytyčenou cestu.

Datum konání

MČR se koná ve dnech 3. – 4. října 2015, v sobotu a v neděli. Závody jsou v sobotu zahájeny prezentací závodníků v 10:00 a v neděli ukončeny ve večerních hodinách vyhlášením vítězů.

Místo konání

Závody se budou konat v lezeckém centru LezeTop, ve městě Písku. Lezecké centrum se nachází v areálu Jitex, v ulici U Vodárny 1506. Ze soboty na neděli je možné si domluvit nocleh v areálu.

Startovné

Pokud se zaregistrujete do termínu 1.10. 2015, startovné bude zlevněné. Pro členy ČHS 150 Kč, a pro nečleny 200 Kč. Pokud se rozhodnete registrovat až na místě v den závodu, členové ČHS zaplatí startovné 250 Kč a nečlenové 300 Kč.

Program

Na sobotní program je zařazena prezentace startujících lezců a následně kvalifikační kola. V neděli je na programu semifinálové kolo mužů. Následně finále žen a mistrovství graduje finálovým kolem mužů. Večer jsou slavnostně vyhlášeni vítězové obou kategorií. Závody jsou doplněny doprovodným programem, prodejními stánky s lezeckým vybavením, a možností občerstvení.

Přijďte se účastnit této velkolepé podívané, zafandit a pobavit se. Diváci mají vstup zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *