Prodloužení členství v ČHS do konce ledna

Nezapomeňte si prodloužit svou ČHSku! Ještě svou nemáte? Proč si ji pro letošní rok pořídit a jaké výhody ti členstvím v ČHS plynou?

Kde si členství do ČHS pořídit?

Od letošního roku čeká na členy značné zlehčení registrace. Pro registraci můžete využít eshop ČHS, kde lze pohodlně zaplatit kartou. Urychlila a zjednodušila se tak administrace a celkové vydávání průkazek. Pokud jste z Prahy, nebo máte cestu kolem, můžete se registrovat přímo na sekretariátu ČHS.

Pokud se chystáte registrovat poprvé, určitě vás bude zajímat, jak svou členskou kartu obdržíte. Jednoduše stačí počkat a karta vám dorazí domu poštou.

Jaké výhody a práva mi přináší členství v ČHS?

Díky průkazu ČHS máte možnost lézt v chráněných oblastech, kterými jsou například naše největší skalní klenoty, jako jsou Labské pískovce či Adršpašsko-teplické skály. Navíc tak přispějete na fungování spolku a na správu lezeckých oblastí.

Dalšími výhodami je nepřeberné množství slev od cestovního pojištění, lezeckých aktivit, vstupů, až po výrazně levnější ubytování na horských chatách například ve Vysokých Tatrách. Například nocleh na „Térynce“, místo klasických € 22 za noc, vás přijde na € 12 a to už ve výsledku bude na nějaké nové horolezecké cajky :).

Pro ambicioznější členy je díky členství v ČHS umožněn start na závodech, které organizuje ČHS, nebo možnost stát se oficiálním instruktorem ČHS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *