Císař Summer Challenge 2016


AKTUALIZOVÁNO – z technických důvodů je centrum závodu přesunutu ze Srbské Kamenice do kempu v Děčíně. Letošní ročník tak bude mít lepší zázemí i lepší dostupnost. Kemp i následný start závodu se nachází v blízkosti vlakového nádraží.

A je tu další závod ze série Císař Challenge. Již počtvrté v řadě máte šanci poměřit síly v letním závodě Císař Summer Challenge. V závodě dvojic v přírodním víceboji.

Video z orientačního závodu 2015, kdy Summer Challenge startoval v Píšťanech. Letos se tak přesouvá závod do krás Českosaského Švýcarska.

Kdy a kde?

Závod Císař Summer Challenge se uskuteční v sobotu dne 16. 7. 2016. Ranní prezentace a výklad trati započnou v sobotu ráno o půl deváté. V 10: 30 vypukne start prvních závodníků. Večer se pak můžete těšit na slavnostní vyhlášení, které proběhne v 19 hodin a následně na afterparty s živou hudbou a DJ.

Letos se bude závodit v okolí severočeského města Děčín. . Centrum závodu bude situováno v Kempu Děčín, kde je možné si zarezervovat ubytování na emailu recepce@kempdecin.cz. Do 14. 7. navíc pro závodníky se slevou 15 % na jednu noc a se slevou 30 % na dvě noci. Možné je také zapůjčení stanu.

Uzavření přihlášek: 14. 7. 2016

Registrace tlačítko   Objednat triko tlačítko

Disciplíny závodu

Infografika Císař Summer Challenge 2016

Těšit se můžete na zajímavé disciplíny, spojené s hledáním kontrol.

  • MTBO
  • Kanoe
  • Trek
  • Lanová dráha
  • Via Ferrata
  • Cross & tubing

Závodní kategorie

Závodí se ve dvoučlenných týmech, v kategoriích: Ženy, Muži, Mixy a UNI 85, kdy součet věků závodníků je 85 a výš.

Mapa Kempu Děčín

Start a konec závodu

Závod začne v 10:30 v oblasti Zámeckého nábřeží pod zámkem Děčín.
Více informací na oficiálních stránkách závodu.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *