Císař Summer Challenge 2018

A máme tu opět léto a s příchodem léta se můžeme znovu těšit na letní variantu závodu v přírodním víceboji Císař Challenge, který se uskuteční již po šesté v řadě, a podruhé bude situován v krajině Českosaského Švýcarska a Lužických hor.

Termín závodu

Závod proběhne v sobotu dne 14. 7. 2018. Start vypukne v 8.00. Po ukončení závodu se můžete těšit na vyhlášení výsledků a následnou afterparty!

Místo konání

Císař Summer Challenge se uskuteční již po druhé na malebném místě, zasazeném v Českosaském Švýcarsku – v Dolní Chřibské. Start, cíl závodu, i závěrečná afterparty bude probíhat v Tábořišti Výsluní v Dolní Chřibské.

Závodní kategorie

Císař Summer Challenge navazuje na nově zavedené rozdělení kategorií v předchozím závodě jarním. Tyto kategorie se dělí dle náročnosti a délky závodu na PRO (profi) a HOBBY. Závodní tým tvoří dvojice závodníků – žen, mužů, či mix.

Závodní disciplíny

Pro obě kategorie začíná závod krátkým běžeckým prologem. Hlavní závodní okruhy jsou rozděleny na TREK a MTBO, které jsou proloženy různými disciplínami, lišící se dle zařazení do závodní kategorie.

Na závodníky v kategorii PRO čeká: diskgolf, lanové překážky, Blind cross, slanění, jízda na kánoi a letní biatlon.

Závodníci v kategorii HOBBY se mohou těšit na: lanové překážky, bungee running, cross, slanění, jízdu na kánoi a letní biatlon.

Pravidla závodu

V případě, že závodní tým nesplní část anebo celou disciplínu, získává navíc penalizační body.

A tak neleňte doma, přijďte si zasportovat, pobavit se, poznat nové přátele, a to vše v krásné krajině Českosaského Švýcarska. Stačí jen vyplnit přihlášku! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *