Členství ČHS pro rok 2019

Členství v ČHS je platné vždy do konce měsíce ledna, nezapomeňte si jej tedy prodloužit pro rok následující. A pokud členy ještě nejste, a věnujete se lezení ve volné přírodě, tak si členství můžete předplatit právě teď.

Proč se stát členem ČHS?

Členství ČHS je dvojího typu, oddílové a individuální. Členství jest platné vždy od 1.1. do 31.1. následujícího roku. Dle data narození se cena členského poplatku pohybuje v rozmezí 100 – 400 Kč.

Pokud během roku provozujete lezení ve volné přírodě, členský průkaz byste měli nosit u sebe v případě kontroly při lezecké činnosti.

Z členství plynou i jisté výhody. 🙂

  • povolení pro lezení v chráněných krajinných oblastech
  • výhodnější zřízení cestovního pojištění a úrazového pojištění
  • slevy na ubytování v některých horských chatách, slevy na horolezeckých festivalech či v některých prodejnách
  • možnost získat instruktorskou licenci ČHS
  • možnost účasti na metodických akcích pořádaných ČHS
  • možnost účasti na lezeckých závodech pod hlavičkou ČHS

Kde si členství ČHS zakoupit?

Pokud jste se rozhodli pro předplacení ročního členství, vyřídit si jej můžete online v eshopu ČHS. Při registraci a zaplacení členského příspěvku následně obdržíte poštou členský průkaz. Anebo se můžete osobně dostavit na sekretariát ČHS, a členský průkaz obdržíte ihned.

ČHS produkty

V případě, že byste si ke členství chtěli zřídit třeba i roční cestovní pojištění, můžete si vybrat z nabídky balíčků, jejichž přehled naleznete v příslušném eshopu.

Na jednom místě si tak můžete zvolit z nabídky cestovního pojištění UNIQA, připojištění, či členství ve Slovinském horolezecké svazu, které je součástí balíčku TRIO. Ceny v balíčku jsou stanoveny výhodněji než při koupi samostatné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *