Testujeme: Funkční trika SCUTUM Wear

Slogan českého výrobce funkčního oblečení, vaše druhá kůže, si zasloužil podrobit pořádnému testu. Přečtěte si, jak obstála funkční trika SCUTUM v zátěžovém testu.

Čemu jsme trika vystavili? Běh. Lezení. Terén. Skály. Hory. VHT. Cyklo a další aktivity.

Složení a střih funkčních trik

Trika jsou složeny z 92 % polyesteru a 2 % lycry, což jsou elastická vlákna, díky kterým si triko zachová pružnost a tvar. Díky iontům stříbra jsou trika antibakteriální a pohlcují zápach i při extrémních aktivitách.

Při používání trika nikde nic netlačí a triko drží svůj tvar a to po zátěží i po několik vypráních. Díky střihu a pružnosti se triko nevyhrnuje a pohyb je příjemný a rozhodně triko v ničem neomezuje.

V horku chladí, v zimě hřeje

Ve Vysokých Tatrách, kde jsme také trika vyzkoušeli, jsme se setkali s extrémními teplotami ve vysoké výšce na slunci, ale i chladným počasí. V zimě sice plně nenahradí materiály, které primární slouží pro tepelnou izolaci, jakými jsou například oblečení z přírodní vlny, o to příjemněji se v něm budete cítit v horku.

Triko odvádí teplo a pot v místech, kde je doopravdy potřeba.

Více jak 3 měsíce se SCUTUM Wear

Ionty stříbra oceníte především, pokud triko nechcete obden prát :). Nejen, že triko rychle oschne, ale stačí ho trochu vyvětrat a běžíme.

A po více jak 3 měsících testování musíme říci, že triko předčilo naše očekávání a s klidem můžeme říci, že druhou kůži SCUTUM Wear bychom si líbit nechali.

Více informací o funkčním oblečení SCUTUM Wear.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *