Výstava stanů 2019

Stojí za to zajet si na další ročník Výstavy stanů? Výstavu můžete navštívit až do 25. srpna na ploše PVA Expo v Letňanech.

Na jednom místě najdete porovnání velkého množství outdoorových značek. A to především, pokud vybíráte stan nebo kempingové vybavení, jakou jsou kempingové stolky či židle.

Velký výběr a porovnání také pro turistické batohy nebo karimatky. Karimatky je navíc možné vyzkoušet na ploše s kameny, takže hned víte, zda má karimatka dostatečnou tloušťku a dokáže odfiltrovat nerovnosti, na kterých budete kempovat.

Největší plochu výstavu zabírají právě stany, které jsou rozložené. Je tedy možné si vlézt dovnitř a stan vyzkoušet. Každý stan má svůj informační štítek a je tedy snadné stany porovnávat mezi sebou.

Výstava není zaměřena pouze na turistické stany, ale i na velké rodinné. Vše přehledně rozděleno dle počtu osob, které se vejdou do stanu. Navíc nás pozitivně potěšilo i množství prodejců na ploše, kteří věděli, co prodávají :).

Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký stan zvolit, určitě stojí výstava na návštěvu. Ačkoliv zde narazíte na množství akčních cen, některé ale nemohou konkurovat podceněným produktům online.

Vstupné je zdarma a ve všední dny je hala otevřená od 15:00 do 20:00. O víkendech od 10:00 do 20:00.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *