36. Mezinárodní horolezecký filmový festival

Ve čtvrtek 22. srpna začíná letošní ročník Horolezeckého festivalu v Teplicích nad Metují. Horolezecké filmy, přednášky, soutěže a další aktivity zaplní Teplice tradičně již po 36.

Letošní program

Ve zkratce čeká na návštěvníky promítání filmů opět ve dvou promítacích místnostech. V kině se promítáním festival zahájí ve čtvrtek od 18:00, ve škole se pak bude promítat od pátku od 10:00. Promítání bude probíhat i v sobotu a v neděli. Velká pozornost letošního festivalu bude věnována oscarovému dokumentu FREE SOLO.

Vedle filmového programu je možné navštívit po celou dobu festivalu i doprovodný program. Vedle tradičního mistrovství světa ve stavění další aktivity, jako testování lezeckých a běžeckých bot LaSportiva, metodické dny ČHS, boulderingové závody a plno dalšího.

V pátek v rámci doprovodného programu kapely: Vypsaná fixa, Fast Food Orchestra, Divy.

Prohlédněte si celý program Horolezeckého festivalu.

Vtupné

Permanentky, které si návštěvníci mohli v minulých ročnících zakoupit, jsou pro letošní festival zrušeny. Níže ceny jednotlivých bloků:

  • Filmový blok: 80 Kč (v kině i ve škole, předprodej od čtvrtka v infocentru)
  • Přednáškový blok: 80 Kč, mimo vybraných 150 – 200 Kč (předprodej od čtvrtka v infocentru)
  • Hřiště vstup pátek: 150 Kč
  • Hřiště vstup sobota: ZDARMA

Pod širákem je v době konání festivalu dovoleno spát na teplickém koupališti, naproti poště v lesoparku nebo za sportcentrem. Popřípadě v některém zařízení v Teplicích a okolí :).

1 myšlenka u článku “36. Mezinárodní horolezecký filmový festival

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *