Naše vzpomínky na fotoobraze


Dostal se k nám voucher na tisk fotoobrazu. Za poslední rok cestování máme fotek víc než dost a k těm digitálním se stejně těžko propracujeme. Ideální situace mít na očích jednu ze vzpomínek.

Rok jsme strávili na Novém Zélandu, odkud jsme psali například článek o místě, kam dopadají první paprsky nebo o muzeu Edmunda Hillaryho. Rok už je kus života, tak jsme chtěli mít kousek zélandské přírody na očích :).

Na fotoobraz jsme vybrali fotku z národního parku Tongariro, kde je zachycen Mount Doom a okolní sopečná krajina. Ačkoliv silnější zážitky jsme prožili jinde a Tongariro Crossing patří mezi komerčnější treky, krajina kolem zachycuje ten exotický nádech zdejší krajiny a působí až nereálně krásně.

O objednávce obrazu

Voucher byl od společnosti Saal Digital a vybrali jsme pro tisk fotky plátno, na výběr je však ze 7 dalších materiálů tisku, které lze doplnit o závěsné systémy. Mimo varianty je možné vybrat si i rozměry, to buďto dle automaticky předdefinovaných nebo vlastních.

Doručení od chvíle objednání trvalo 1 den, to bylo pro mě něco nepředstavitelného s rychlostí některých internetových obchodů :D.

Zpracování je jednoduché a velmi praktické. Plátno je lehké, vodou omyvatelné a zároveň na dotek pevné. To určitě ulehčí práci při manipulaci a vzpomínku ochrání proti poškození.

Obraz nám už dělá radost na stěně a určitě do budoucna věříme, že budeme mít další vzpomínky kolem v podobě dalších fotoobbrazů :).


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *